Coca-Cola soutěž – zážitek k nezaplacení

Zažijte hokejový zážitek k nezaplacení, který vám budou všichni závidět.

Každý milovník hokeje, který si chce užít nepopsatelný zážitek se může do soutěže zapojit v době od 11.3.2015 do 7.4.2015 a to tak, že si po dobu trvání soutěže zakoupí soutěžní produkt Coca-Cola, Fanta, Sprite nebo Kinley v některé z prodejen Albert. Při nákupu každý obdrží doklad o koupi, který si uschová a odešle SMS v předepsaném tvaru na telefonní číslo 900 20 03.

Soutěžící má nárok odpovědět na tolik soutěžních otázek, kolik zaslal soutěžních produktů ve vstupní SMS. Po doručení vstupní SMS zprávy do systému bude soutěžícímu odeslána zdarma zpětná SMS, se soutěžní otázkou, na kterou musí soutěžící odpovědět. Po doručení odpovědi do systému technického partnera, systém odpověď vyhodnotí a zašle na telefonní číslo účastníka vyhodnocení poslední odpovědi.

Pro kontrolu a předání výhry si musí soutěžící uschovat po dobu trvání soutěže všechny pokladní doklady ke všem soutěžním produktům. Soutěže je možné účastnit se opakovaně s použitím více kódů pokladních dokladů, avšak vyhrát z jednoho telefonního čísla je možné jen jednu denní a jednu týdenní výhru.

Výhry:

Denní výhra – hokejový trénink s českou reprezentací

Týdenní výhra – večeře s vybranými českými reprezentanty pro dvě osoby

Všechny soutěžní výrobky najdete za akční ceny v aktuálním letáku Albert.


Publikováno 18.3.2015 v kategorii Pro rodinu, Sportovní potřeby, Zážitky, , , , , , ,


Napsat komentář