Kinder – Vyhraj plavbu snů

Venku už se ukazuje krásné počasí a vy se už teď nemůžete dočkat letní dovolené? Dejte si Kinder Bueno a vyhrajte plavbu snů po Středomoří.

Soutěž bude probíhat v termínu od 1. března 2015 do 30. dubna 2015. Soutěžící se účastní soutěže tak, že v době konání soutěže zakoupí od jakéhokoliv prodejce 1 ks soutěžního výrobku respektive 1 kus soutěžního balení výrobku Kinder Bueno. Obaly soutěžních výrobků pečlivě uschovejte. Soutěžící musí svůj soutěžní nákup zaregistrovat na stránkách www.bueno.cz a to tak, že do registračního formuláře umístí své osobní údaje a zodpoví vědomostní soutěžní otázku položenou pro příslušný soutěžní týden, přičemž mají aktuální znění je umístěno přímo v soutěžním formuláři pro daný soutěžní týden. Okamžikem doručení soutěžního formuláře je soutěžící registrován do soutěže.

Soutěž je vyhodnocována samostatně pro každý soutěžní týden. Do soutěže je možné se tak zapojit opakovaně, a to jak v rámci celé soutěže, tak i v rámci konkrétního soutěžního týdne, vždy však s nově zakoupeným soutěžním výrobkem. Výhercem příslušného soutěžního týdne se stane ten soutěžící, který zcela splnil podmínky této soutěže a zároveň v příslušném soutěžním týdnů, ve srovnání se všemi ostatními soutěžícími, účastnícími se soutěže v daný soutěžní týden, zodpověděl příslušnou soutěžní otázku nejpřesněji.

Výhra v soutěži:

Výhrou v soutěži je zájezd „Plavba snů po Středomoří“ pro 2 osoby, v hodnotě 60 000 Kč. Součástí výhry je: 7 nocí ve vnitřní kajutě s programem all inclusive, přístavní poplatky, letenku včetně letištních poplatků Praha–Barcelona–Praha, transfery v Barceloně letiště–hotel–přístav Barcelona–letiště, 1× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu 3* v Barceloně se snídaní, 1× večeři v restauraci v Barceloně(menu o 3 chodech bez nápojů) a delegáta CK po celou dobu zájezdu.

Soutěžní výrobky Kinder Bueno můžete nakoupit ve vybraných prodejnách Albert, Tesco, Kaufland a Globus.


Publikováno 19.3.2015 v kategorii Dovolená, Zážitky


Napsat komentář